Kontakt

Kontakt

Kom förbi och säg hej!

Vare sig du är ute efter att diskutera ett nytt projekt eller bara säga hej, vill vi gärna höra från dig. Ring oss, skicka oss ett mail eller besök oss för en pratstund gällande dina funderingar. Vi finns på Grönegatan 24 i Lund, bara 10 minuters promenad från järnvägsstationen.

Du når oss på info@zoomark.se eller +46(0)46 15 96 30

Någon särskild du söker?

Här hittar du våra personliga kontaktuppgifter.

  • Gunilla Emgård - Arkitekt SAR/MSA - (Delägare)

  • tfn. +46 46 15 96 31

  • mob. +46 709 60 08 40

  • epost. gunilla@zoomark.se

  • Malin Hedin - Arkitekt SAR/MSA

  • tfn. +46 46 15 96 32

  • mob. +46 708925190

  • epost. malin@zoomark.se

  • Niklas Emgård - Arkitekt SAR/MSA - (Delägare)

  • tfn. +46 46 15 96 33

  • mob. +46 709987822

  • epost. niklas@zoomark.se

  • Per Björkeroth - Arkitekt SAR/MSA

  • tfn. +46 46 15 96 30

  • epost. per@zoomark.se

  • Lena Jönsson Hultman - Arkitekt SAR/MSA

  • tfn. +46 46 15 96 36

  • mob. +46 708365856

  • epost. lena@zoomark.se

  • Tobias Brandt - Arkitekt - Praktikant

  • tfn. +46 46 15 96 30

  • epost. tobias@zoomark.se

Kontakta oss!